Valūtu kalkulators
LVL LVL
EUR EUR

BOSCH EasyPrune Li / Akumulatora Zaru šķēres / Mazlietots / Easy Prune Bosch, aizvieto modeli Bosch Ciso. Bosch EASY PRUNO / Bosch Easyprune / Bosch 06008B2000 / Akumulatora dārza šķēres / Akumulatora zaru šķēres / Zaru šķēres ar akumulatoru / Akumulatora sekators bosch / Sekators ar akumulatoru / Dārza grieznes ar akumulatoru Bosch / Bosch Pruner / Dārza šķēres ar akumulatoru .

BOSCH Dārza Tehnika » Zaru šķēres - EasyPruno un Zaru zāģis - KEO

Cena:69.99EUR
Zvaniet 25918830

Atšķirībā no rokas sekatoriem Power Assist tehnoloģija bez piepūles tiek galā ar zariem biezumā līdz 25 mm, samazinot slodzi uz rokām. Papildu jauda sāk darboties, tikko tiek pamanīta pretestība. Ilgas darbības 3,6 V akumulators nodrošina līdz 450 griezumiem katrā akumulatora uzlādes reizē elastīgai bezvadu mobilitātei darbam jebkurā dārza stūrī. Apejoša griešanas sistēma, diviem augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda asmeņiem slīdot viens otram garām, rosina veselīgu augu augšanu. Izbaudiet vienmērīgu griešanu bez nepieciešamības darba laikā apstāties vai pārvietot sekatorus.


1) Automātiskā Power Assist Technology vieglākai un patīkamākai dārzkopībai ļauj bez pūlēm apgriezt un atzarot zarus ar diametru līdz 25 mm, samazinot slodzi uz rokām
2) Izbaudiet vienmērīgu griešanu bez nepieciešamības apstāties vai pārvietot sekatorus. Pārklājoša griešanas sistēma ar diviem augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda asmeņiem, kas slīd pāri viens otram, rosina veselīgu augu attīstību.
3) Izbaudiet bezvadu mobilitāti un griešanas brīvību jebkurā vietā dārzā. Akumulatora statusa indikators un viegla uzlāde ar micro USB kabeli.

4) Atjaunojiet un izmantojiet atkārtoti – viegli nomainiet neasus vai bojātus asmeņus, nenomainot visu instrumentu. Tas ļauj izmantot instrumentu ilgāku laiku.

Zaģēšanas spēja līdz: 25mm;

Zaģējumi ar vienu akumulatora uzlādi: 450 reizes;

akumulatora uzlades laks: 3.5 stundas.

Svars:490gr.

VIDEO APSKATS PAR PRECI

VIDEO APSKATS PAR PRECI

Pasūtījuma Nr. 0/6008.B20-00N

Varam nosūtīt ar OMNIVA  S pakomātu pa visu Latviju.


Komplektācija: kaste, EasyPrune, uzlādes ierīce, asmens un instrukcija.

Piederumi dārza tehnikai:

 
Sadzives tehnikaSadzives tehnika
Latvijas interneta veikali