Valūtu kalkulators
LVL LVL
EUR EUR

Piegāde/Garant.

Preču piegādi, interneta veikals Jukotana, Rīgā realizē izmantojot savu transportu. Preču saņemšana interneta veikalā SIA JUKOTANA birojā ir bezmaksas, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku.


________Piegāde Rīgā, Rīgas rajonu un Latviju_________

 

1) Ķengarags  - 4.00 EUR ar savu transportu (ja preču pasūtījuma summa ir lielāka par 15Euro, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 15Euro, tad cena par piegādi būs 5.99Euro);

2) Dārzciems, Pļavnieki, Purvciems - 7.00- 8.00 EUR ar savu transportu;

3) Piegāde Rīgā (pārējos rajonos) 8.00-9.00 Euro;

4) Piegāde visā Latvija (VENIPAK vai OMNIVA vai UNISEND pakomāts) - no 4.50Euro.


Standarta preču piegāde tiek veikta 2 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece pieejama noliktavā.

Steidzamais pasūtījums 1dienu laikā maksa 8.00EUR + PVN (tikai ar priekšapmaksu).

Ekspress pasūtījums (līdz pulks. 12:00)

5st. laikā 10.00EUR + PVN (tikai ar priekšapmaksu).

SIA JUKOTANA tirdzniecības pārstāvji pasūtījuma veikšanas brīdī informēs Jūs par precīziem piegādes laikiem. Smagās tehnikas piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm. Ja vēlaties piegādi līdz dzīvoklim, tiek piemērota papildus maksa 1.00 EUR par stāvu. Visas cenas norādītas ar PVN 21%. Preču piegāde Rīgas rajonā tiek realizēta izmantojot savu transportu. Piegādes cena var mainīties atkarībā no produktu gabarītiem. SIA JUKOTANA tirdzniecības pārstāvji informēs Jūs par precīzām piegādes izmaksām.

 


Garantija un Serviss:


BOSCH GARANTIJAS REGISTRĀCIJA:  On-LINE Serviss.


Visām SIA JUKOTANA pārdotajām precēm, tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija vismaz 1- 3 gadi, ja tiek ievērota lietošanas instrukcija un garantijas noteikumi. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: izstrādājums, modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.


 

PREČU ATGRIEŠANA (Atteikuma tiesības)

 

LR MK noteikumi par distances līgumu 9.punkts nosaka, ka Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tai pašā laikā jāņem vērā, ka LR MK 2002.gada 28.maija noteikumu Nr. 207 Noteikumi par distances līgumu 14.1 punkts nosaka: Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par

Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

www.jukotana.lv lūdz patērētājam saglabāt iegādātās preces iepakojumu līdz atteikuma tiesību termiņa beigām un gadījumos, kad tiek izmantotas atteikuma tiesības, prece ir jāatgriež nesabojātā iepakojumā.

www.jukotana.lv informē, ka pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sesto daļu, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

 

Ja tiks konstatēts, ka patērētājs ir sabojājis vai pasliktinājis preces stāvokli un tādā veidā nodarījis zaudējumus www.jukotana.lv, tādā gadījumā, www.jukotana.lv normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izmantos tiesības no patērētāja pieprasīt radīto zaudējumu atlīdzināšanu.

Ja saņemot preci neesat pārliecināti par tās atbilstību Jūsu vēlmēm, lūgums to pārbaudot neveikt kādas manipulācijas, kas varetu samazināt preces vērtību.

Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Prece jāatgriež tādā pat stāvoklī kādā tā saņemta no pārdevēja - oriģinālā, nebojātā iepakojumā. Precei jābūt jaunai un nelietotai. Preces iepakojums var būt atvērts un preci pircējs var izmēģināt, ciktāl tas nepieciešams, lai saprastu, vai prece atbilst pircēja vēlmēm, bet ne vairāk, kā preci būtu iespējams izmēģināt mazumtirdzniecības veikalos.

 
Sadzives tehnikaSadzives tehnika
Latvijas interneta veikali